• Wpisów: 18
  • Średnio co: 160 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 14:29
  • Licznik odwiedzin: 50 636 / 3053 dni
 
przemek55555
 
Aloesowa Pasta do zębów jest niesamowicie delikatna dla szkliwa! Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma naturalne właściwości czyszczące. Nie potrzeba dodawać do tej pasty jakichkolwiek substancji o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Substancje wchodzące w skład miąższu z aloesu przenikają we wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie szczoteczka ma utrudniony dostęp. Dzięki właściwościom grzybobójczym a także antybakteryjnym miąższu aloesowego Pasta do zębów z aloesem skutecznie zapobiega przykremu zapachowi z ust.

Aloesowa Pasta do Zębów(www.forever.iq.pl/(…)pasta-do-zebow-forever-bright-…) poprzez naturalne właściwości bakteriostatyczne przeciwdziała osadzaniu się płytki nazębnej. Co więcej Aloesowa Pasta do zębów pomaga zwalczać stany zapalne oraz infekcje wywołane przez drobnoustroje w jamie ustnej. Bardzo istotne jest, iż używając Pasta do zębów z aloesem wzmacnia się i chroni dziąsła. Aloesowa Pasta do zębów daje uczucie wyjątkowo długotrwałej świeżości, a także działa delikatnie rozjaśniająco na powierzchnię szkliwa. Bardzo ważne jest, że zapobiega parodontozie, a także że nie zawiera żadnych preparatów ścierających, które ścierają szkliwo.

Ze względu na zdolności grzybobójcze oraz bakteriostatyczne miąższu Aloe Vera Forever Bright skutecznie zapobiega przykremu zapachowi z ust. Otrzymany rezultat świeżości utrzymuje się niezwykle długo. Systematyczne używanie Forever Aloe Bright(www.aloevera.net.pl/(…)forever-bright-toothgel-past…) silnie wzmacnia dziąsła, które stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, do których d[chodzi każdego dnia przy użyciu szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U ludzi skłonnych do stanów zapalnych kieszonek około zębowych, sytuacja ulega znacznej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie dentystycznym. Pasta do zębów z aloesem powinno się myć zęby tak rano, jak i wieczorem, a pond to po każdym posiłku.
Toothgel(Horiz)10-09-M.jpg

Nie możesz dodać komentarza.